Cisco Aironet Mobility Express 3800 Series

Wi-Fi prístupové body Cisco ® Aironet ® 3800 Series sú vysoko všestranné a poskytujú najviac funkcií zo všetkých prístupových bodov v tomto odvetví. Prehľad produktov Pre organizácie, ktoré pripravujú cestu pre nový štandard 802.11ac Wave 2, je séria Cisco Aironet 3800 dokonalým riešením. Prístupové body idú nad rámec ... viac
2 809.76 € bez DPH
Na dotaz
3 371.71 €
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: i286_SKC-AIR-AP3802E-E-K9C
EAN: 882658882241
Záruka: 1825
Výrobca: Cisco Netwoks
Popis a parametre

Cisco Aironet Mobility Express 3800 Series

Wi-Fi prístupové body Cisco ® Aironet ® 3800 Series sú vysoko všestranné a poskytujú najviac funkcií zo všetkých prístupových bodov v tomto odvetví.
Prehľad produktov
Pre organizácie, ktoré pripravujú cestu pre nový štandard 802.11ac Wave 2, je séria Cisco Aironet 3800 dokonalým riešením. Prístupové body idú nad rámec prípravy na nový štandard a poskytujú maximálnu flexibilitu a všestrannosť.
Pre veľké podnikové organizácie, ktoré sa pri komunikácii so zákazníkmi spoliehajú na Wi-Fi, je séria 3800 praktický produkt, ktorý je dostatočne inteligentný na to, aby sa rozhodoval na základe aktivít a používania koncových zariadení. Táto automatizácia vám umožňuje venovať čas iným naliehavým záležitostiam s vedomím, že vaša sieť Wi-Fi funguje na maximum.
Séria Aironet 3800 je nabitá funkciami a schopnosťami, vďaka ktorým je spoločnosť Cisco lídrom v tomto odvetví za cenu, ktorá je ideálna na riadenie rastu bezdrôtovej siete, kapacity a medzier v pokrytí v hustých vnútorných prostrediach.
S radom 3800 môžete zabezpečiť vzdialených pracovníkov alebo mikrokanceláriu. Akýkoľvek prístupový bod Cisco Aironet alebo Catalyst môže fungovať ako prístupový bod OfficeExtend (OEAP). Vďaka OEAP bude mať zamestnanec doma alebo v dočasnej mikrokancelárii prístup k firemnému SSID a podnikovej sieti bez potreby nastavovania VPN alebo akéhokoľvek pokročilého technického know-how.
Cisco User Defined Network, funkcia dostupná v Cisco DNA Center, umožňuje IT poskytnúť koncovým používateľom kontrolu nad ich vlastným oddielom bezdrôtovej siete v zdieľanej sieti. Koncoví používatelia potom môžu na diaľku a bezpečne nasadiť svoje zariadenia v tejto sieti. Sieť Cisco User Defined Network, ktorá je ideálna pre univerzitné internáty alebo predĺžené pobyty v nemocnici, poskytuje zabezpečenie aj kontrolu zariadenia a umožňuje každému používateľovi vybrať si, kto sa môže pripojiť k jeho sieti. (K dispozícii v druhej polovici kalendárneho roka 2020.)
Ovládací panel pripravenosti na Wi-Fi 6 je nový ovládací panel v ponuke Assurance Cisco DNA Center. Preskúma inventár všetkých zariadení v sieti a overí kompatibilitu zariadení, softvéru a klienta s novým štandardom Wi-Fi 6. Po inovácii bude pokročilá bezdrôtová analýza indikovať zvýšenie výkonu a kapacity v dôsledku nasadenia Wi-Fi 6. Toto je neuveriteľný nástroj, ktorý pomôže vášmu tímu definovať, kde a ako by sa mala bezdrôtová sieť aktualizovať. Poskytne vám tiež prehľad o distribúcii prístupových bodov podľa protokolu (802.11 ac/n/abg), efektívnosti bezdrôtového vysielania podľa protokolu a podrobných metrikách výkonu.

Vlastnosti a výhody
Podpora 802.11ac Wave 2
Poskytuje teoretickú rýchlosť pripojenia až 2,6 Gbps na rádio - zhruba dvojnásobok rýchlosti, ktorú ponúkajú dnešné špičkové prístupové body 802.11ac.
Skúsenosti s vysokou hustotou
Najlepšia RF architektúra vo svojej triede, ktorá poskytuje vysokovýkonné pokrytie pre vysokú hustotu klientskych zariadení a poskytuje koncovému používateľovi bezproblémový bezdrôtový zážitok. Medzi funkcie patrí vlastný hardvér v rádiách 802.11ac Wave 2, Cisco CleanAir ® , Cisco Client Link 4.0, redukcia šumu medzi prístupovými bodmi a optimalizovaný zážitok z roamingu klienta.
Technológia Multiple-Input Multiple-Output (MU-MIMO).
Vďaka podpore troch priestorových tokov umožňuje MU-MIMO prístupovým bodom rozdeliť priestorové toky medzi klientske zariadenia, aby sa maximalizovala priepustnosť.
Podpora multigigabitového Ethernetu
Poskytuje viacnásobné gigabitové uplinkové rýchlosti 2,5 Gbps a 5 Gbps navyše k rýchlostiam 100 Mbps a 1 Gbps. Všetky rýchlosti sú podporované na kabeláži kategórie 5e pre prvé odvetvie, ako aj na kabeláži 10GBASE-T (IEEE 802.3bz).
Flexibilné priradenie rádia
Umožňuje prístupovým bodom inteligentne určiť prevádzkový režim obsluhujúcich rádií na základe RF prostredia. Prístupové body môžu fungovať v nasledujúcich režimoch:
* Režim 2,4 GHz a 5 GHz: Jedno rádio slúži klientom v režime 2,4 GHz, zatiaľ čo druhé slúži klientom v režime 5 GHz
* Duálny režim 5 GHz: Obidve rádiá v prístupovom bode fungujú v pásme 5 GHz, čo maximalizuje výhody 802.11ac Wave 2 a zvyšuje kapacitu klientskych zariadení
* Bezdrôtové bezpečnostné monitorovanie a 5-GHz režim: Jedno rádio obsluhuje 5-GHz klientov, zatiaľ čo druhé skenuje celé spektrum na útočníkov, RF rušenie a nečestné zariadenia
Podpora duálneho 5-GHz rádia
Umožňuje obom rádiám pracovať v 5-GHz režime klientského obsluhovania, čo umožňuje špičkovú bezdrôtovú rýchlosť 5,2 Gbps (2 x 2,6 Gbps) pri súčasnom zvýšení kapacity klienta.
Inteligentný anténny konektor
Inteligentný konektor druhej fyzickej antény je súčasťou modelov série 3800 s externou anténou. Tento konektor poskytuje pokročilú flexibilitu návrhu siete pre prostredia s vysokou hustotou a veľkými otvorenými plochami, ako sú posluchárne, kongresové centrá, knižnice, kaviarne a arény/štadióny, čo umožňuje pripojenie dvoch sád antén a ich aktiváciu na jednom prístupovom bode.
Modulárna architektúra
Modulárna architektúra druhej generácie prvýkrát predstavená prístupovými bodmi série 3600. Nové bočné pripojenie umožňuje spoločnostiam pridávať a odoberať moduly podľa potreby bez toho, aby museli demontovať prístupový bod zo stropu, čo zákazníkovi ešte viac zjednoduší čas a peniaze pri vykonávaní aktualizácií siete.
Nová architektúra bočnej montáže umožňuje dodatočnú flexibilitu pri tvarovom faktore modulu radu 3800 a pri výbere riešení s integrovanými alebo dokonca vlastnými externými anténami.
Zdvojnásobili sme množstvo energie dostupné pre moduly radu 3800 z 9 W na 18 W, čím sme rozšírili potenciálne modulové aplikácie a riešenia.
Podpora kanálov 160 MHz
Dynamický výber šírky pásma, ktorý podporuje kanály až do šírky 160 MHz, umožňuje prístupovému bodu dynamicky prepínať medzi 20-, 40-, 80- a 160-MHz kanálmi v závislosti od podmienok RF kanála, čím poskytuje najvýkonnejšiu bezdrôtovú sieť v odvetví.
Viditeľnosť a ovládanie aplikácie s nulovým dopadom *
Používa vyhradenú hardvérovú akceleráciu na zlepšenie výkonu aplikácií s rýchlosťou linky, ako je Cisco Application Visibility and Control.
Cisco ClientLink 4.0
Technológia Cisco ClientLink 4.0 zlepšuje výkon downlinku do všetkých mobilných zariadení, vrátane jedno-, dvoj- a trojpriestorových zariadení na streamovanie na 802.11a/b/g/n/ac, pričom zlepšuje výdrž batérie v mobilných zariadeniach, ako sú smartfóny a tablety.
Cisco CleanAir 160 MHz *
Technológia Cisco CleanAir, vylepšená o podporu 160-MHz kanálov, poskytuje proaktívnu, vysokorýchlostnú spektrálnu inteligenciu cez 20-, 40-, 80- a 160-MHz-široké kanály na boj proti problémom s výkonom spôsobeným bezdrôtovým rušením.
Zníženie hluku krížového prístupového bodu
Inovácia Cisco, ktorá umožňuje prístupovým bodom inteligentne spolupracovať v reálnom čase na podmienkach RF, aby sa používatelia pripájali s optimalizovanou kvalitou signálu a výkonom.
Optimalizovaný roaming prístupového bodu
Pomáha zabezpečiť, aby sa klientske zariadenia pripojili k prístupovému bodu v rozsahu pokrytia, ktorý ponúka najrýchlejšiu dostupnú dátovú rýchlosť.
Podpora automatickej agregácie odkazov (LAG).
Kompatibilný s 802.3ad (Link Aggregation Control Protocol [LACP]), ktorý umožňuje obom ethernetovým rozhraniam automaticky povoliť LAG, čím sa zvyšuje celková priepustnosť k prístupovému bodu.
Cisco Mobility Express
Flexibilný režim nasadenia prostredníctvom riešenia Cisco Mobility Express je ideálny pre prostredia s vysokou hustotou a môže podporovať až 100 prístupových bodov. Jednoduché nastavenie umožňuje nasadenie prístupových bodov série 3800 v sieťach bez fyzického ovládača.
Vlastnosti Apple
Apple a Cisco reagovali na túto výzvu partnerstvom s cieľom vytvoriť optimálny mobilný zážitok pre zariadenia so systémom iOS v podnikových sieťach založených na technológiách Cisco. Konkrétne vďaka novým funkciám v systéme iOS 10 v kombinácii s najnovším softvérom a hardvérom od spoločnosti Cisco môžu podniky teraz efektívnejšie využívať svoju sieťovú infraštruktúru na poskytovanie vylepšeného používateľského zážitku vo všetkých podnikových aplikáciách.
V centre spolupráce je jedinečné podanie ruky medzi zariadeniami Cisco WLAN a Apple. Toto handshake umožňuje Cisco WLAN poskytovať optimálny Wi-Fi roaming zariadeniam Apple. Cisco WLAN navyše dôveruje zariadeniam Apple a uprednostňuje kritické obchodné aplikácie špecifikované zariadením Apple.
802.11ac Wave 2 a vyššie
Séria Aironet 3800 rozširuje rýchlosť a funkcie 802.11ac na novú generáciu smartfónov, tabletov a vysokovýkonných notebookov, čím poskytuje koncovým používateľom lepší zážitok. Či už váš projekt zahŕňa veľkoobchodné zmeny vašej súčasnej bezdrôtovej siete alebo inováciu vašich starších nasadení Wi-Fi (802.11a/b/g/n/ac nasadenia Wave 1), Aironet 3800 Series túto úlohu zvládne.
Séria Aironet 3800 podporuje 802.11ac Wave 2, čím poskytuje teoretickú rýchlosť pripojenia až 5,2 Gbps - čo je zhruba štvornásobok rýchlosti, ktorú ponúkajú dnešné špičkové prístupové body 802.11ac. Posilnenie vám pomôže udržať si náskok pred očakávaniami výkonu a šírky pásma dnešných mobilných pracovníkov, ktorí zvyčajne používajú viacero zariadení Wi-Fi namiesto jedného. Používatelia ako takí pridávajú úmerne väčšie zaťaženie bezdrôtovej siete LAN, ktorá prekonala Ethernet ako predvolenú podnikovú prístupovú sieť.
Podpora Cisco DNA
Spárovanie prístupových bodov radu 3800 s architektúrou Cisco Digital Network Architecture (Cisco DNA) umožňuje úplnú transformáciu siete. Cisco DNA vám umožňuje skutočne porozumieť vašej sieti pomocou analýzy v reálnom čase, rýchlo odhaliť a potlačiť bezpečnostné hrozby a jednoducho zabezpečiť konzistentnosť celej siete prostredníctvom automatizácie a virtualizácie. Odpojením sieťových funkcií od hardvéru môžete vytvoriť a spravovať celú káblovú a bezdrôtovú sieť z jediného používateľského rozhrania.
Séria 3800 a Cisco DNA spoločne ponúkajú funkcie ako:
* Flexibilné priradenie rádia
* Cisco Connected Mobile Experiences
* Cisco High Density Experience
* Rýchly pruh
* Cisco Identity Services Engine
* A oveľa viac
Výsledok* Vaša sieť zostane relevantná, stane sa digitálnou a je miazgou vašej organizácie.
Skúsenosti s vysokou hustotou
Prístupové body Cisco Aironet série 3800, ktoré stavajú na tradícii vysokofrekvenčnej excelentnosti Cisco Aironet, fungujú na účelovej, inovatívnej čipovej súprave s najlepšou RF architektúrou vo svojej triede. Tento čipset poskytuje a
skúsenosti s vysokou hustotou pre podnikové siete navrhnuté pre kritické a vysokovýkonné aplikácie. Séria 3800 je súčasťou vlajkového portfólia prístupových bodov spoločnosti Cisco s podporou štandardu 802.11ac a poskytuje robustný zážitok z mobility. Je vybavený 802.11ac Wave 2 s technológiou 4x4 MU-MIMO s podporou troch priestorových tokov. MU-MIMO umožňuje prístupovým bodom rozdeliť priestorové toky medzi klientske zariadenia, aby sa maximalizovala priepustnosť.
Vďaka dvom rádiám zabudovaným do každého prístupového bodu je séria Aironet 3800 všestrannejšia než akýkoľvek prístupový bod, ktorý je v súčasnosti na trhu. Tieto rádiá sú vybavené flexibilným rádiovým priradením, čo znamená, že prístupové body sa automaticky optimalizujú, aby lepšie slúžili životnému prostrediu. Napríklad jedno z rádií vysiela svoj signál na 5-GHz kanáli a druhé vysiela 2,4-GHz signál. Prístupový bod rozumie bezdrôtovému prostrediu a automaticky prepne 2,4-GHz signál na 5-GHz signál, čím sa zvýši spoľahlivosť Wi-Fi používania vašimi zákazníkmi. Toto nastavenie automaticky funguje aj opačne: prístupový bod dokáže rozpoznať, že sa prostredie RF zmenilo a vráti sa späť do pôvodnej konfigurácie.
Séria 3800 tiež dynamicky mení nastavenia rádia na základe bezdrôtového prostredia. Prístupový bod umožní jednému z rádií pracovať v režime bezdrôtového bezpečnostného monitorovania, čo vám umožní odhaliť hrozby a rušenie bezdrôtového zabezpečenia a bojovať proti nečestnému prístupu. Tieto cenné informácie môžu byť zozbierané v ľahko zrozumiteľnej matici, ktorá vás informuje o vašich bezdrôtových používateľoch. Flexibilné priradenie rádia vám tiež umožňuje previesť rádio do režimu zabezpečenia bezdrôtovej služby, čím poskytuje proaktívne monitorovanie stavu siete.
* Optimalizovaný roaming prístupového bodu pomáha zaistiť, aby sa klientske zariadenia spojili s prístupovým bodom v rozsahu pokrytia, ktorý ponúka najrýchlejšiu dostupnú dátovú rýchlosť
* Cisco ClientLink 4.0 zlepšuje výkon downlinku do všetkých mobilných zariadení vrátane jedno-, dvoj- a trojpriestorových zariadení s prúdom dát na 802.11a/b/g/n/ac. Technológia zároveň zlepšuje výdrž batérie na mobilných zariadeniach
* Cisco CleanAir je technológia vylepšená o podporu kanálov 160 MHz. Poskytuje proaktívnu, vysokorýchlostnú inteligenciu spektra naprieč kanálmi so šírkou 20, 40, 80 a 160 MHz na boj proti problémom s výkonom v dôsledku bezdrôtového rušenia.
* Možnosti ekvalizácie MIMO optimalizujú výkon a spoľahlivosť uplinku znížením vplyvu zoslabovania signálu
* Roamingové funkcie Apple , ako je rýchly prechod 802.11r, prechod BSS 802.11v a asistenčný roaming umožňujú Cisco WLAN poskytovať zariadeniam Apple optimálny zážitok z roamingu cez Wi-Fi
Modulárna architektúra
Séria 3800 prináša modulárnu architektúru prvýkrát predstavenú sériou Aironet 3600, ktorá poskytuje bezkonkurenčnú ochranu investícií pre modulárne riešenia s výhľadom na budúcnosť. Séria 3800 poskytuje vylepšenú modulárnu architektúru druhej generácie nasledujúcimi spôsobmi:
* Presunutie pripojenia modulu zdola na stranu prístupového bodu . To umožňuje jednoduchšie pridávanie a vyberanie modulu bez nutnosti demontáže prístupového bodu a tiež umožňuje flexibilitu v dizajne modulu s ohľadom na veľkosť a vhodné umiestnenie antény.
* Zvýšenie výkonu dostupného pre modul na 18 W , čo poskytuje dodatočnú flexibilitu pre budúce modulové riešenia.
* Rámec Cisco Aironet Developer Platform funguje v tandeme so sériou Aironet 3800 ako dokonalé riešenie, ktoré umožňuje vašej sieti pracovať za vás. Modularita prináša sieťovanie založené na zámeroch na okraj a prispôsobuje vašu schopnosť riešiť nové prípady použitia a nové technologické štandardy, aby boli vaše nasadenia pripravené na budúcnosť. Program Cisco Aironet Developer Platform transformuje prístupový bod na výkonnú vývojovú platformu pre mobilitu a konvergenciu internetu vecí.
* Modul Cisco Beacon Point Module je riešenie virtuálneho majáku, ktoré je lídrom v oblasti vnútorných služieb založených na umiestnení. Technológia Cisco prináša tomuto odvetviu jednoduché nasadenie a vynikajúcu presnosť polohy. Na pohyb virtuálneho majáka stačí kliknutie myšou a technológie, ktoré dokážu identifikovať aktíva zo vzdialenosti 1 až 3 metre. Modul Cisco Beacon Point Module je dokonalým doplnkom na rozšírenie vášho prístupového bodu Cisco Aironet 3800 Series a posilní vašu bezdrôtovú sieť. Toto riešenie je vhodné pre odvetvia, ako je maloobchod (správne zapojenie zákazníkov), zdravotníctvo (presné sledovanie majetku) a kancelárie (optimalizácia pracovných priestorov).
Keďže bezdrôtová sieť LAN neustále rastie ako dominantný spôsob pripojenia k súkromným a verejným sieťam, prístupový bod sa stáva dokonalým integračným bodom do podnikovej podnikovej siete alebo siete operátorských služieb pre širokú škálu riešení. Spoločnosti môžu použiť jeden ethernetový kábel zo svojej káblovej siete na poskytnutie vysokorýchlostného sieťového prístupu a tiež typicky pre Power over Ethernet (PoE) k prístupovému bodu a riešeniam, ktoré sú integrované a prepojené prostredníctvom prístupových bodov série 3800.

Špecifikácia výrobku
Prístupový bod Cisco Aironet 3800i: Vnútorné prostredie s vnútornými anténami
* AIR-AP3802I- x -K9: Dvojpásmový ovládač 802.11a/b/g/n/ac
* AIR-AP3802I- x K910: Ekologický balíček (dvojpásmový 802.11a/b/g/n/ac) 10 prístupových bodov
* AIR-AP3802I-D-K9I: Dvojpásmový ovládač 802.11a/b/g/n/ac (iba India)
Konfigurovateľný prístupový bod Cisco Aironet 3800i: Vnútorné prostredie s vnútornými anténami
* AIR-AP3802I-x-K9C: Dvojpásmový ovládač 802.11a/g/n/ac, konfigurovateľný
* AIR-AP3802I-xK910C: Ekologický balíček (dvojpásmový 802.11a/g/n/ac), 10 prístupových bodov, konfigurovateľné
Prístupový bod Cisco Aironet 3800e: Vnútorné náročné prostredie s externými anténami
* AIR-AP3802e- x - K9: Dvojpásmový ovládač 802.11a/b/g/n/ac
* AIR-AP3802e- x K910: Ekologický balík (dvojpásmový 802.11a/b/g/n/ac), 10 prístupových bodov
Konfigurovateľný prístupový bod Cisco Aironet 3800e: Vnútorné, náročné prostredia s externými anténami
* AIR-AP3802E- x -K9C: Dvojpásmový ovládač založený na 802.11a/g/n/ac, konfigurovateľný
* AIR-AP3802E- x K910C: Ekologický balík (dvojpásmový 802.11a/g/n/ac), 10 prístupových bodov, konfigurovateľné
Prístupový bod Cisco Aironet 3800p: Vnútorné náročné prostredie s externými anténami
* AIR-AP3802p- x - K9: Dvojpásmový ovládač 802.11a/b/g/n/ac
* AIR-AP3802p- x K910: Ekologický balík (dvojpásmový 802.11a/b/g/n/ac), 10 prístupových bodov
Konfigurovateľný prístupový bod Cisco Aironet 3800p: Vnútorné náročné prostredie s externými anténami
* AIR-AP3802p- x - K9C: Dvojpásmový ovládač založený na 802.11a/g/n/ac, konfigurovateľný
* AIR-AP3802p- x K910C: Ekologický balík (dvojpásmový 802.11a/g/n/ac), 10 prístupových bodov, konfigurovateľné
Cisco Smart Net Total Care ® pre prístupový bod Cisco Aironet 3800i s internými anténami
* CON-SNT-AIRPIBK9: SNTC-8X5XNBD 802.11ac Ctrlr AP 4x Trvanie: 12 mesiacov
Cisco Smart Net Total Care pre prístupový bod Cisco Aironet 3800e s externými anténami
* CON-SNT-AIRPID38E: SNTC-8X5XNBD 802.11ac Ctrlr AP 4x4:3SS w/ CleanAir; Ex trvanie: 12 mesiacov
Cisco Smart Net Total Care pre prístupový bod Cisco Aironet 3800p s externými anténami
* CON-SNT-AIRAP382: SNTC-8X5XNBD 802.11ac Ctrlr AP 4x Trvanie: 12 mesiacov
Regulačné domény: (x = regulačná doména)
Zákazníci sú zodpovední za overenie schválenia používania vo svojich jednotlivých krajinách. Ak chcete overiť schválenie a identifikovať regulačnú doménu, ktorá zodpovedá konkrétnej krajine, navštívte stránku https://www.cisco.com/go/aironet/compliance .
Nie všetky regulačné domény boli schválené. Po schválení budú čísla dielov k dispozícii v globálnom cenníku.
Služba Cisco Smart Net Total Care: https://www.cisco.com/go/sntc
Služby bezdrôtovej siete LAN Cisco
* AS-WLAN-CNSLT: Služba plánovania a návrhu bezdrôtovej siete LAN Cisco
* AS-WLAN-CNSLT: Cisco Wireless LAN 802.11n Migration Service
* AS-WLAN-CNSLT: Služba hodnotenia výkonu a zabezpečenia bezdrôtovej siete LAN spoločnosti Cisco
Softvér a podporované ovládače bezdrôtovej siete LAN
* Vydanie softvéru Cisco Unified Wireless Network 8.2.111.0 alebo novšie
* Vydanie softvéru Cisco IOS ® XE 16.3
* Bezdrôtové ovládače radu Cisco 2500, bezdrôtové ovládače radu Cisco 3500, modul bezdrôtového ovládača Cisco pre ISR G2, modul bezdrôtových služieb Cisco 2 (WiSM2) pre prepínače Catalyst ® 6500, bezdrôtové ovládače radu Cisco 5500, bezdrôtové ovládače Cisco Flex ® 7500 Series Bezdrôtové ovládače radu Cisco 8500, bezdrôtové ovládače radu Cisco 9800, virtuálny bezdrôtový ovládač Cisco
* Prepínače Cisco Catalyst 3850 Series a 3650 Series
* Cisco Mobility Express
802.11n verzia 2.0 (a súvisiace) schopnosti
* 4x4 MIMO s tromi priestorovými prúdmi
* Kombinácia maximálneho pomeru (MRC)
* Formovanie lúčov 802.11n a 802.11a/g
* 20- a 40-MHz kanály
* PHY dátové rýchlosti až 450 Mbps (40 MHz s 5 GHz)
* Agregácia paketov: A-MPDU (Tx/Rx), A-MSDU (Tx/Rx)
* Dynamický výber frekvencie 802.11 (DFS)
* Podpora cyklického posunu (CSD).
Možnosti 802.11ac Wave 1
* 4x4 MIMO s tromi priestorovými prúdmi
* MRC
* Formovanie lúčov 802.11ac
* 20-, 40- a 80-MHz kanály
* PHY dátové rýchlosti až 1,3 Gbps (80 MHz v 5 GHz)
* Agregácia paketov: A-MPDU (Tx/Rx), A-MSDU (Tx/Rx)
* 802.11 DFS
* Podpora CSD
Možnosti 802.11ac Wave 2
* 4x4 MU-MIMO s tromi priestorovými tokmi
* MRC
* Formovanie lúčov 802.11ac
* 20-, 40-, 80, 160-MHz kanály
* PHY dátová rýchlosť až 5,2 Gbps
* Agregácia paketov: A-MPDU (Tx/Rx), A-MSDU (Tx/Rx)
* 802.11 DFS
* Podpora CSD
Certifikácia Wi-Fi Alliance
* Wi-Fi Certified a, b, g, n, ac
* Wi-Fi Vantage
* WMM
* Passpoint
Integrovaná anténa
Flexibilné rádio (buď 2,4 GHz alebo 5 GHz)
* 2,4 GHz, zisk 4 dBi, interná anténa, všesmerová v azimute
* 5 GHz, zisk 6 dBi, interná smerová anténa, elevačná rovina lúča 90°
Vyhradené 5-GHz rádio
* 5 GHz, zisk 5 dBi, interná anténa, všesmerová v azimute
Externá anténa (predáva sa samostatne)
* Prístupové body radu 3802e sú certifikované na použitie so ziskom antény až 6 dBi (2,4 GHz a 5 GHz)
* Prístupové body série 3802p sú certifikované na použitie so ziskom antény až 13 dBi (2,4 GHz a 5 GHz) s anténou AIR*ANT2513-P4M-N=
* Cisco ponúka najširší výber antén v odvetví , ktoré poskytujú optimálne pokrytie pre rôzne scenáre nasadenia
Inteligentný anténny konektor
* Dostupné len na prístupových bodoch série 3802e a 3802p
* Vyžaduje sa AIR-CAB002-DART-R= konektor inteligentnej antény s dĺžkou 2 stopy ku konektorom RP-TNC na pripojenie druhej antény k prístupovému bodu
* Vyžaduje sa pri prevádzke flexibilného rádia buď ako:
* Druhé 5-GHz obsluhujúce rádio
* Rádio na monitorovanie zabezpečenia bezdrôtového pripojenia
Rozhrania
* 2 ethernetové porty
* 100/1000/2500/5000 multigigabitový Ethernet (RJ-45) - IEEE 802.3bz
* Kabeláž CAT 5e
* Kvalitnejšia kabeláž 10GBASE-T (CAT 6/6a).
* Automatické snímanie 100/1000BASE-T (RJ-45 - port AUX)
* Port riadiacej konzoly (RJ-45)
Ukazovatele
* Stavová LED signalizuje stav zavádzača, stav priradenia, prevádzkový stav, varovania zavádzača, chyby zavádzača
Rozmery (Š x D x V)
* Prístupový bod (bez montážnych konzol): 3802I: 8,66 x 8,68 x 2,46 palca (22 x 22 x 6,25 cm), 3802E: 8,66 x 8,68 x 2,62 palca (22 x 22 x 6,7 cm), 8,862P: 8,862P x 2,62 palca (22 x 22 x 6,7 cm)
Hmotnosť
* 4,6 lb (2,09 kg)
Požiadavky na vstupný výkon
* 802.3at PoE+, Cisco Universal Power over Ethernet (Cisco UPOE ® )
* 802.3at motorový vstrekovač (AIR-PWRINJ6=)
* 50W napájací zdroj (AIR-PWR-50=)
Odber energie
* 25,8 W na PSE (22,5 W na PD) so všetkými povolenými funkciami okrem portu USB 2.0
* 30 W na PSE (25,5 W na PD) s povoleným portom USB 2.0
Environmentálne
Cisco Aironet 3800i
* Neprevádzková (skladovacia) teplota: -22° až 158°F (-30° až 70°C)
* Test nadmorskej výšky bez prevádzky (skladovania): 25*C, 15 000 stôp.
* Prevádzková teplota: 32° až 104°F (0° až 40°C)
* Prevádzková vlhkosť: 10 % až 90 % percent (bez kondenzácie)
* Test prevádzkovej nadmorskej výšky: 40*C, 9843 stôp.
Cisco Aironet 3800e
* Neprevádzková (skladovacia) teplota: -22° až 158°F (-30° až 70°C)
* Test nadmorskej výšky bez prevádzky (skladovania): 25*C, 15 000 stôp.
* Prevádzková teplota: -4° až 122°F (-20° až 50°C)
* Prevádzková vlhkosť: 10 % až 90 % (bez kondenzácie)
* Test prevádzkovej nadmorskej výšky: 40*C, 9843 stôp.
Cisco Aironet 3800p
* Neprevádzková (skladovacia) teplota: -22° až 158°F (-30° až 70°C)
* Test nadmorskej výšky bez prevádzky (skladovania): 25*C, 15 000 stôp.
* Prevádzková teplota: -4° až 122°F (-20° až 50°C)
* Prevádzková vlhkosť: 10 % až 90 % (bez kondenzácie)
* Test prevádzkovej nadmorskej výšky: 40*C, 9843 stôp.
Systémová pamäť
* 1024 MB DRAM
* 256 MB flash
Dostupné nastavenia vysielacieho výkonu
2,4 GHz
* 23 dBm (200 mW)
* 20 dBm (100 mW)
* 17 dBm (50 mW)
* 14 dBm (25 mW)
* 11 dBm (12,5 mW)
* 8 dBm (6,25 mW)
* 5 dBm (3,13 mW)
* 2 dBm (1,56 mW)
5 GHz
* 23 dBm (200 mW)
* 20 dBm (100 mW)
* 17 dBm (50 mW)
* 14 dBm (25 mW)
* 11 dBm (12,5 mW)
* 8 dBm (6,25 mW)
* 5 dBm (3,13 mW)
* 2 dBm (1,56 mW)

Cisco Aironet Mobility Express 3800 Series

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
Naposledy navštívené
EVISION, spol. s r.o.
Vajnorská 137
83104 Bratislava
Slovensko
IČO: 35809078
IČ DPH (DIČ): 2020235932