Samsung ochranný kryt LED pre Galaxy S10, čierny

Zadný kryt Samsung Galaxy S10 LED je multifunkčné puzdro, ktoré zobrazuje upozornenia LED na zadnej strane krytu. Svetlá LED zadného krytu vás upozornia na prichádzajúce hovory, správy, aktuálny čas a ďalšie. Svojim kontaktom môžete dokonca priradiť vlastné ikony, aby ste si mohli zábavne roztočiť na id... viac
39.03 € bez DPH
Na dotaz
46.84 €
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: i286_SKSAEFKG973CBEGWW
EAN: 8801643644710
Záruka: 24 mes.
Popis a parametre

Samsung ochranný kryt LED pre Galaxy S10, čierny

Zadný kryt Samsung Galaxy S10 LED je multifunkčné puzdro, ktoré zobrazuje upozornenia LED na zadnej strane krytu. Svetlá LED zadného krytu vás upozornia na prichádzajúce hovory, správy, aktuálny čas a ďalšie. Svojim kontaktom môžete dokonca priradiť vlastné ikony, aby ste si mohli zábavne roztočiť na identifikáciu volajúceho.
Keď použijete samospúšť, uvidíte odpočítavanie, takže presne viete, koľko času zostáva na prípravu dokonalej pózy. Ozdobte svoj obal roztomilými a zábavnými ikonami, ktoré môžete zapáliť na zadnej strane krytu. Kryt je napájaný z telefónu.
Kryt LED od spoločnosti Samsung ponúka vynikajúcu ochranu proti poškriabaniu, prachu a zmierňuje následky pádu na zem a dokonale kopíruje tvar telefónu. Nezabráni sa tým použitiu akýchkoľvek funkcií vrátane tlačidiel na ovládanie hlasitosti, slúchadiel, nabíjacieho konektora alebo fotoaparátu.

- Upozornenia na LED diódy môžete zobraziť priamo na zadnom kryte
- Originálne príslušenstvo
- Ochranný kryt chráni zadnú časť telefónu a boky
- kvalitné spracovanie
- Hodí sa presne na typ telefónu

Samsung ochranný kryt LED pre Galaxy S10, čierny

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Stráženie produktu
Naposledy navštívené
EVISION, spol. s r.o.
Vajnorská 137
83104 Bratislava
Slovensko
IČO: 35809078
IČ DPH (DIČ): 2020235932