AOC CU34P3CV 34"W VA LED 3440x1440 20 000 000:1 4ms 300cd DP HDMI USB-C(65W) repro
Popis a parametre
Obrazovka Rozlišení 3 440 × 1 440 Obnovovací frekvence 100 Hz Úhloprícka (palce) 34 inch Úhloprícka obrazovky (cm) 86.36 cm Plochý / Prohnutý Ano Prohnutá obrazovka 1500R mm Podsvícení WLED Typ panelu VA Pomer stran 21 : 9 Pocet zobrazovaných barev 16,7 milionu Pocet barev panelu v bitech 8 Roztec obrazových bodu 0.23175 Pocet bodu na palec 110 Doba odezvy (GtG) 4 ms Kontrast (statický) 3000 : 1 Kontrast (dynamický) 20 mil. : 1 Jas (typický) 300 cd/m˛ Pozorovací úhel (CR10) 178/178 ş Tvrzené sklo Antireflexní + 3H OSD jazyky EN, FR , ES, PT, DE, IT, NL, SE, FI, PL ,CZ, RU, KR, CN (T), CN (S), JP Exteriér Barva Cerná Typ rámecku 3-sided frameless Odnímatelný stojan ? Cable Managment System ? Ergonomie Vesa 100 × 100 Naklonení -5/23 ° ° Otocení -175/175 ° ° Míra nastavení výšky 150 mm Konektivita Pripojení HDMI 2.0 × 1, USB-C (režim DP Alt Mode), DisplayPort 1.4 × 1 USB-C Features DP alt mode, Data Transfer (USB upstream), Power Delivery 65W USB input USB 3.2 (Gen1) x4 & USB-B 3.2 x1 Rozbocovac USB USB pro rychlé nabíjení RJ-45 KVM HBR3 Multimédia Reproduktory 5 W × 2 Audio výstup Výstup sluchátek (3,5 mm)