Procesor: Intel® Core™ Ultra 7 266V vPro® (8 jadier, 8 vlákien, až 5,0 GHz, 12 MB cache) Pamäť: 16 GB: LPDDR5x, 8533 MT/s (onboard) Operačný systém: Windows 11 Pro, Copilot+ PC MUI (English, Czech, Hungarian, Polish, Slovak) Kapacita disku: 512 GB, M.2 2230, PCIe Gen4 NVMe, SSD Displej: 14,0", FHD+ 1920x1200, 60Hz, IPS... viac
Skladom 1 ks
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: i286_SKDE7M7M7
EAN: 5397184931653
Záruka: 36 mes.
Výrobca: DELL Notebook
Popis a parametre
Procesor: Intel® Core™ Ultra 7 266V vPro® (8 jadier, 8 vlákien, až 5,0 GHz, 12 MB cache) Pamäť: 16 GB: LPDDR5x, 8533 MT/s (onboard) Operačný systém: Windows 11 Pro, Copilot+ PC MUI (English, Czech, Hungarian, Polish, Slovak) Kapacita disku: 512 GB, M.2 2230, PCIe Gen4 NVMe, SSD Displej: 14,0", FHD+ 1920x1200, 60Hz, IPS, Nedotykový, AG, 400 niť, 100% sRGB Grafická karta: Intel Arc Graphics 130V Webkamera: Farebná infračervená kamera 8MP HDR+, mikrofón Pripojenie: Intel® Wi-Fi 7 BE201, 2x2, 802.11ax, Bluetooth® 5.4 bezdrôtová karta Batéria a napájanie: 3článková lítium-iónová batéria (60 Wh), Adaptér 65 W (USB-C) Farba: Sivá (Magnesium) Klávesnica: Podsvietená klávesnica Česká/Slovenská - Bez numerickej klávesnice Čítačka odtlačku prsta: Áno Thunderbolt 4: Áno vPro: Áno Ethernetový port RJ-45: Nie Konektivita 1x Port USB 3.1 2. generácie (5 Gb/s) s funkciou PowerShare 1x Univerzálny zvukový port 2x Port Thunderbolt 4 (40 Gb/s) s rozhraním DisplayPort v alternatívnom režime / USB Type-C / USB4 / Power Delivery 1x Port HDMI 2.1 1x Slot pre klinový bezpečnostný zámok Rozmery: Výška: 16,38 - 16,99 mm, Šírka: 311,20 mm, Hĺbka: 216,70 mm Hmotnosť: 1,14 kg Záruka 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service – servis u zákazníka do druhého pracovného dňa Odkaz na stránky výrobcu https://www.dell.com/en-us/shop/dell-laptops/dell-pro-14-premium/spd/dell-pro-pa14250-laptop/gcto_pa14250_usx?redirectTo=SOC