Technické parametre Procesor: Intel Core Ultra 7 255U (12 jadier, 14 vlákien, 2,1 - 5,2 GHz, 12 MB cache), NPU: Intel AI Boost (12 TOPS) Pamäť: 16 GB, 1 × 16 GB, DDR5, 5600 MT/s Operačný systém: Windows 11 Pro (64Bit) Kapacita disku: 512 GB SSD Displej: 16" FHD+ (1920x1200), nedotykový, Anti-Glare, IPS, 300 nitov, 45%... viac
Skladom > 5 ks
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: i286_SKDE1WRWF
EAN: 5397184937907
Záruka: 36 mes.
Výrobca: DELL Notebook
Popis a parametre
Technické parametre Procesor: Intel Core Ultra 7 255U (12 jadier, 14 vlákien, 2,1 - 5,2 GHz, 12 MB cache), NPU: Intel AI Boost (12 TOPS) Pamäť: 16 GB, 1 × 16 GB, DDR5, 5600 MT/s Operačný systém: Windows 11 Pro (64Bit) Kapacita disku: 512 GB SSD Displej: 16" FHD+ (1920x1200), nedotykový, Anti-Glare, IPS, 300 nitov, 45% NTSC Grafická karta: Intel Graphics 4-Cores iGPU Webkamera: farebná infračervená kamera s rozlíšením FHD HDR a 2 dvojpásmové mikrofóny, rozpoznanie tváre Pripojenie: Intel Wi-Fi 6E AX211, 2x2, 802.11ax, bezdrôtová karta Bluetooth 5.3 Batéria a napájanie: 3článková lítium-iónová batéria (55 Wh) s podporou ExpressCharge, AC adaptér 65 W (USB-C) Farba: Aluminum (strieborná) Výbava a príslušenstvo Klávesnica: podsvietená klávesnica česká/slovenská (MUI) s klávesom Copilot - s numerickou klávesnicou Smart Card Reader s NFC: áno Čítačka odtlačkov prstov: áno (Control Vault 3+) Thunderbolt 4: áno vPro: áno WLAN a RJ-45 áno slot pre modul WWAN: nie Konektivita 1x port USB 3.2 1. generácie (5 Gb/s) 1x port USB 3.2 1. generácie (5 Gb/s) s technológiou PowerShare 2x port Thunderbolt 4 (40 Gb/s) s rozhraním DisplayPort v alternatívnom režime / USB-C / USB4 / napájanie (PD) 1x videoport HDMI 2.1 TMDS (Transition-Minimized Differential Signaling) 1x globálny konektor pre náhlavnú súpravu 1x slot pre kartu micro SD 1x slot pre čítačku čipových kariet 1x slot bezpečnostného kábla (pre klinový bezpečnostný zámok) slot napájacieho adaptéra - podporovaný cez port USB-C Rozmery a hmotnosť Rozmery: Výška: 19,85 - 20,55 mm, Šírka: 358 mm, Hĺbka: 251,40 mm Hmotnosť: od: 1,84 kg Záruka 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service – servis u zákazníka do druhého pracovného dňa Odkaz na stránky výrobcu https://www.dell.com/en-us/shop/dell-laptops/dell-pro-16-plus/spd/dell-pro-pb16250-laptop/gcto_pb16250_usx?redirectTo=SOC