Procesor: Intel Core Ultra 7 266V (8 jadier - 4P + 4LPE, 8 vlákien, P-core 2,2/5,0 GHz, E-core 2,2/3,7 GHz, 12 MB cache) Pamäť: 16 GB, LPDDR5x, 8533 MT/s (onboard) Operačný systém: Windows 11 Pro, Copilot+ PC Kapacita disku: 512 GB SSD Displej: 16", dotykový, FHD+, antireflexný, 300 nitov, 45% NTSC Grafická karta: Inte... viac
Množstevné zľavy
Kód: i286_SKDER3VJ9
EAN: 5397184938652
Popis a parametre
Procesor: Intel Core Ultra 7 266V (8 jadier - 4P + 4LPE, 8 vlákien, P-core 2,2/5,0 GHz, E-core 2,2/3,7 GHz, 12 MB cache) Pamäť: 16 GB, LPDDR5x, 8533 MT/s (onboard) Operačný systém: Windows 11 Pro, Copilot+ PC Kapacita disku: 512 GB SSD Displej: 16", dotykový, FHD+, antireflexný, 300 nitov, 45% NTSC Grafická karta: Integrovaná Intel Arc/Intel Graphics Webkamera: 5MP HDR + IR kamera s detekciou prítomnosti, rozpoznávaním tváre, TNR, Camera Shutter, Mikrofón Pripojenie:Intel® Wi-Fi 7 BE201, 2x2, 802.11be + Bluetooth® 5.4 Batéria a napájanie: 3článková, 55 Wh, ExpressCharge™ Capable, ExpressCharge™ Boost Capable Farba: Aluminum (strieborná) Výbava a príslušenstvo Klávesnica: podsvietená klávesnica česká/slovenská (MUI) s klávesom Copilot - s numerickou klávesnicou Smart Card Reader s NFC: áno Čítačka odtlačkov prstov: áno (Control Vault 3+) Thunderbolt 4: áno vPro: áno WLAN a RJ-45: nie slot pre modul WWAN: nie Konektivita 2x Thunderbolt™ 4 s Power Delivery a DisplayPort 2.1 (USB Type-C™) 1x Port USB 3.2 1. generácie s technológiou PowerShare 1x Port USB 3.2 1. generácie 1x Univerzálny zvukový port 1x Port HDMI 2.1 1x Slot pre kartu microSD 1x Slot pre čítačku čipových kariet 1x Slot bezpečnostného kábla (v tvare klinu) Rozmery: Výška: 19,85-20,55 mm, Šírka: 358 mm, Hĺbka: 251,4 mm Hmotnosť: od: 1,84 kg Záruka 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service – servis u zákazníka do druhého pracovného dňa Odkaz na stránky výrobcu: https://www.dell.com/en-us/shop/dell-laptops/dell-pro-16-plus-laptop/spd/dell-pro-pb16250-laptop/gcto_pb16250_usx?redirectTo=SOC