Technické parametre Procesor: Intel® Core™ Ultra 7 268V vPro® (8 jadier, 8 vlákien, až 5,0 GHz, 12 MB cache) Pamäť: 32 GB: LPDDR5x, 8533 MT/s (onboard) Operačný systém: Windows 11 Pro, Copilot+ PC MUI (English, Czech, Hungarian, Polish, Slovak) Kapacita disku: 1 TB, M.2 2230, PCIe Gen4 NVMe, SSD Displej: 16.0", FHD+ 1... viac
Skladom 2 ks
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: i286_SKDE2CTPV
EAN: 5397184930984
Záruka: 36 mes.
Výrobca: DELL Notebook
Popis a parametre
Technické parametre Procesor: Intel® Core™ Ultra 7 268V vPro® (8 jadier, 8 vlákien, až 5,0 GHz, 12 MB cache) Pamäť: 32 GB: LPDDR5x, 8533 MT/s (onboard) Operačný systém: Windows 11 Pro, Copilot+ PC MUI (English, Czech, Hungarian, Polish, Slovak) Kapacita disku: 1 TB, M.2 2230, PCIe Gen4 NVMe, SSD Displej: 16.0", FHD+ 1920x1200, 60Hz, IPS, Nedotykový, AG, 300 niť, 45% NTSC Grafická karta: Intel Arc Graphics Webkamera: Farebná infračervená kamera s rozlíšením FHD+ a mikrofónom Pripojenie: Intel® Wi-Fi 7 BE201, 2x2, 802.11ax, Bluetooth® 5.4 bezdrôtová karta Batéria a napájanie: 3článková lítium-iónová batéria (55 Wh), Adaptér 65 W (USB-C) Farba: Strieborná (Aluminum) Výbava a príslušenstvo Klávesnica: Podsvietená klávesnica Česká/Slovenská - numerická klávesnica Smart Card Reader s NFC: Áno Čítačka odtlačku prsta: Áno Thunderbolt 4: Áno vPro: Áno Ethernetový port RJ-45: Nie Konektivita 2x port Thunderbolt 4 s rozhraním DisplayPort v alternatívnom režime / USB Type-C / USB4 / Power Delivery 1x port USB 3.2 Gen 1 s technológiou PowerShare 1x port USB 3.2 1. generácie 1x Univerzálny zvukový port 1x port HDMI 2.1 TMDS 1x slot pre klinový bezpečnostný zámok 1x Jeden slot pre kartu micro SD Rozmery a hmotnosť Rozmery: Výška: 19,85 - 21,35 mm, Šírka: 358,00 mm, Hĺbka: 251,40 mm Hmotnosť: 1,84 kg Záruka 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service – servis u zákazníka do druhého pracovného dňa Odkaz na stránky výrobcu https://www.dell.com/en-us/shop/dell-laptops/dell-pro-16-plus/spd/dell-pro-pb16250-laptop/gcto_pb16250_usx?redirectTo=SOC