Popis a parametre
Procesor: AMD Ryzen 5 220 (6 jadier, 12 vlákien, 3,2/4,9 GHz, 22 MB cache) Pamäť: 16 GB: LPDDR5, 7500 MT/s, dual-channel (onboard) Operačný systém: Windows 11 Pro Kapacita disku: 512 GB SSD Displej: 16", Non-Touch, FHD+, IPS, Anti-Glare, 300 nitov, 45% NTSC, FHD IR Cam Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 740M Graphics Webkamera: FHD HDR + IR kamera, Facial Recognition, TNR, kamera Shutter, Microphone Pripojenie: Wi-Fi 7 MT7925, 2x2, 802.11be, Bluetooth® 5.4 wireless card Batéria a napájanie: 3článková, 55 Wh, ExpressCharge Capable, ExpressCharge Boost Capable, 65 W AC adaptér, USB Type-C Farba: Aluminum Klávesnica: Podsvietená klávesnica Česká/Slovenská - numerická klávesnica Smart Card Reader s NFC: Áno Čítačka odtlačku prsta: Áno Thunderbolt 4: Áno vPro: nie Ethernetový port RJ-45: Áno WWAN: nie Konektivita 2x USB (40 Gb/s) Type-C s rozhraním DisplayPort v alternatívnom režime / porty napájania 1x USB 3.2 1. generácie s technológiou PowerShare 1x USB 3.2 1. generácie 1x HDMI 2.1 TMDS 1x Ethernetový port RJ45 (1 Gb/s) 1x Globálny konektor pre náhlavnú súpravu 1x Slot na čítačku čipových kariet (voliteľne) 1x Slot bezpečnostného kábla (v tvare klinu) 1x Slot karty nano-SIM (voliteľné príslušenstvo) 1x Slot pre kartu microSD Rozmery: Výška: 19,85 - 21,35 mm, Šírka: 358,00 mm, Hĺbka: 251,40 mm Hmotnosť: cca 1,86 kg Záruka 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service – servis u zákazníka do druhého pracovného dňa Odkaz na stránky výrobcu: https://www.dell.com/en-us/shop/dell-laptops/dell-pro-16-plus-laptop/spd/dell-pro-pb16255-laptop