Popis a parametre
Procesor: Intel Core Ultra 7 265H (16 jadier - 6P + 8E + 2LPE, 16 vlákien, P-core 2,2/5,3 GHz, E-core 1,7/4,5 GHz, LPE-core 0,7/2,5 GHz,) Pamäť: 2x 8GB, DDR5, 5600 MT/s, SoDIMM, Dual Channel, non-ECC Operačný systém: Windows 11 Pro Kapacita disku: 512GB M.2 2230 Gen4 PCIe NVMe SSD Class 35 Displej: 16", bezdotykový, FHD+, LCD, 300 nitov Grafická karta: NVIDIA® RTX™ PRO 500 Blackwell Generation 6 GB GDDR7 Webkamera: FHD + IR kamera, HDR Pripojenie: Intel® BE201 Wi-Fi 7 + Bluetooth® 5.4 Batéria a napájanie: 6článková, 96 Wh, ExpressCharge™ Capable, štandardné batérie Farba: Magnetite (sivá) Klávesnica: podsvietená klávesnica česká/slovenská (MUI) s klávesom Copilot - s numerickou klávesnicou Smart Card Reader: áno Čítačka odtlačkov prstov: áno (Control Vaul 3+) Thunderbolt 4: áno vPro: áno RJ-45: áno slot pre modul WWAN: nie Konektivita 2x Thunderbolt™ 4 s Power Delivery a DisplayPort 2.1 (USB Type-C™) 1x Port USB 3.2 1. generácie s technológiou PowerShare 1x Port USB 3.2 1. generácie 1x Univerzálny zvukový port 1x Ethernetový port RJ45 (1 Gb/s) 1x Port HDMI 2.1 1x Slot pre kartu microSD 1x Slot pre čítačku čipových kariet 1x Slot bezpečnostného kábla (v tvare klinu) Rozmery: Výška: 15,08-25,65 mm, Šírka: 358 mm, Hĺbka: 256 mm Hmotnosť: od: 2,11 kg Záruka 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service – servis u zákazníka do druhého pracovného dňa Odkaz na stránky výrobcu: https://www.dell.com/en-us/shop/cty/pdp/spd/dell-pro-max-mc16250-laptop