Procesor: Intel® Core™ Ultra 7 265K (20 cores, až 5.5 GHz, 125 W) Pamäť: 32GB (2x 16GB) [DDR5, 5600 MHz, 4 sloty UDIMM, maximálna konfigurácia 128 GB] Operačný systém: Win 11 PRO Kapacita disku: 1TB SSD TLC with DRAM M.2 2280 PCIe Gen4 SED Ready Grafická karta: Intel Integrated Graphics Pripojenie: No Wireless LAN Card... viac
Na dotaz
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: i286_SKDE2HMHR
EAN: 5397184936863
Záruka: 36 mes.
Výrobca: DELL PC
Popis a parametre
Procesor: Intel® Core™ Ultra 7 265K (20 cores, až 5.5 GHz, 125 W) Pamäť: 32GB (2x 16GB) [DDR5, 5600 MHz, 4 sloty UDIMM, maximálna konfigurácia 128 GB] Operačný systém: Win 11 PRO Kapacita disku: 1TB SSD TLC with DRAM M.2 2280 PCIe Gen4 SED Ready Grafická karta: Intel Integrated Graphics Pripojenie: No Wireless LAN Card (no WiFi enablement) Farba: Čierna Zdroj: 1500 W (80 Plus Platinum) PSU (with system fan), TPM Klávesnica: Dell Multimedia Keyboard-KB216 - Czech/ Slovak (QWERTZ) - Black Myš: Dell Optical Mouse-MS116 - Black vPro: Áno Mechanika Nie Konektivita Vpredu: 1x USB 3.2 Gen 1 (5Gbps) port 1x USB 3.2 Gen 1 (5Gbps) port with PowerShare 1x USB 3.2 Gen 2 (10Gbps) Type-C port 1x USB 3.2 Gen 2x2 (20Gbps) Type-C port with PowerShare 1x Global headset jack 1x SD 7.0 Express-card slot Vzadu: 2x USB 2.0 (480Mbps) porty so SmartPower 2x USB 3.2 Gen 2 (10Gbps) ports 1x USB 3.2 Gen 2x2 (20Gbps) Type-C port 1x RJ45 (1GbE ) Ethernet port 2x DisplayPort 1.4a HBR3 ports Sloty 3x SATA 3.5-inch HDD 1x SATA 3.0 slot pre slimline optical drive (DVD/RW) 2x M.2 2230/2280 PCIe Gen4 slots 1x M.2 2230/2280 PCIe Gen5 slot 1x PEG full-height Gen5 PCIe x16 slot 1x full-height, half-length Gen3 x4 PCIe closed-end slot 1x full-height, full-length Gen4 x4 PCIe open-end slot 1x full-height, full-length Gen3 x4 PCIe open-end slot Rozmery: Výška: 387,00 mm, Šírka: 187,70 mm, Hĺbka: 438,00 mm Hmotnosť: od: 9,70 - 20,40 kg Záruka: 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service – servis u zákazníka do druhého pracovného dňa Odkaz na stránky výrobcu: https://www.dell.com/en-us/shop/desktop-computers/dell-pro-max-tower-t2-desktop/spd/dell-pro-max-fct2250-desktop