Procesor: Intel® Core™ Ultra 5 225 (20 MB cache, 10 cores, 10 threads, až 4.9 GHz, 65W) Pamäť: 16 GB: 1 x 16 GB, DDR5, 5600 MT/s Operačný systém: Windows 11 Pro Kapacita disku: 512 GB, M.2, PCIe NVMe, SSD Grafická karta: Intel® UHD Graphics Pripojenie: MediaTek Wi-Fi 6 MT7920, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth® bezdrôt... viac
Skladom > 5 ks
Popis a parametre
Procesor: Intel® Core™ Ultra 5 225 (20 MB cache, 10 cores, 10 threads, až 4.9 GHz, 65W) Pamäť: 16 GB: 1 x 16 GB, DDR5, 5600 MT/s Operačný systém: Windows 11 Pro Kapacita disku: 512 GB, M.2, PCIe NVMe, SSD Grafická karta: Intel® UHD Graphics Pripojenie: MediaTek Wi-Fi 6 MT7920, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth® bezdrôtová karta Farba: Čierna Zdroj: 180 W Výbava a príslušenstvo Klávesnica: Dell Wired Keyboard - KB216 - Czech/ Slovak (QWERTZ) - Black Myš: Dell Optical Mouse - MS116 (Black) Konektivita Vpredu: 2 USB 2.0 ports 1 USB 3.2 Gen 1 port; 1 USB 3.2 Gen 1 Type-C®&port; 1 Global headset jack Vzadu: 2 USB 2.0 with SmartPower On ports 2 USB 3.2 Gen 1 ports 1 RJ45 Ethernet port 1 HDMI 2.1 (TMDS) port 1 DisplayPort™ 1.4a port Sloty 1 SATA 3.0 slot pre 3.5-inch pevný disk drive 2 full-height Gen3 PCIe x1 slots 1 M.2 2230/2280 slot pre solid-state drive 1 full-height Gen3 PCIe x16 slot 1 M.2 2230 slot pre WiFi a Bluetooth combo card 1 security-cable slot (Kensington lock) Rozmery a hmotnosť Rozmery: 154x324,3x293mm Hmotnosť: 4,16kg Záruka: 3 roky ProSpt Odkaz na stránky výrobcu: https://www.dell.com/en-us/shop/desktop-computers/dell-pro-tower-essential-desktop/spd/dell-pro-qvt1260-desktop