Dell Pro Tower QCT1250/180W/TPM/i5-14500/16GB/512GB SSD/Integrated/Kb/Mouse/W11 Pro/3Y ProSpt
Technické parametre Procesor: Intel ® Core ™ i5-14500 vPro ® (14 cores, up to 5.0GHz) Pamäť: 16GB (1x 16GB) [DDR5, 4800 MHz, 2 sloty UDIMM, maximálna konfigurácia 64 GB] Operačný systém: Win 11 PRO Kapacita disku: 512GB SSD Grafická karta: Intel UHD Graphics Pripojenie: No Wireless LAN Card Farba: Čierna Zdroj: 180 W,... viac
Skladom 1 ks
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: i286_SKDE-H6XKM
EAN: 5397184935958
Záruka: 36 mes.
Popis a parametre
Technické parametre Procesor: Intel ® Core ™ i5-14500 vPro ® (14 cores, up to 5.0GHz) Pamäť: 16GB (1x 16GB) [DDR5, 4800 MHz, 2 sloty UDIMM, maximálna konfigurácia 64 GB] Operačný systém: Win 11 PRO Kapacita disku: 512GB SSD Grafická karta: Intel UHD Graphics Pripojenie: No Wireless LAN Card Farba: Čierna Zdroj: 180 W, Bronze Konektivita Vpredu: 2x USB 2.0 (480 Mbps) ports 1x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) Type-C® port 1x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port 1x global headset jack Vzadu: 2x USB 2.0 (480 Mbps) with SmartPower On ports 2x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) ports 1x RJ45 (1 Gbps) Ethernet port 1x HDMI 2.1 port 1x DisplayPort™ 1.4a port 1x legacy serial port (optional) 1x VGA port (optional) 1x HDMI 2.1 port (optional) 1x DisplayPort™ 1.4a port (optional) 2x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) ports (optional) 1x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Type-C® s portom DisplayPort™ Alt Mode port (optional) Optional porty sú iba pri individuálnej konfigurácii, prípadne sa dajú separátne dokúpiť. Sloty 1x SATA 3.0 HDD slot 1x SATA 3.0 ODD slot 2x full-height Gen3 PCIe x1 slots 1x full-height Gen3 PCIe x16 slot 1x M.2 2230/2280 SSD slot 1x M.2 2230 slot pre WiFi a Bluetooth combo card 1x security-cable slot (Kensington lock) Klávesnica: Dell Multimedia Keyboard-KB216 - Czech/ Slovak (QWERTZ) - Black Myš: Dell Optical Mouse-MS116 - Black vPro: No vPro® support Mechanika: Nie Rozmery: Výška: 324,30 mm, Šírka: 154,00 mm, Hĺbka: 293,00 mm Hmotnosť: od: 5,44 - 6,78 kg Záruka: 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service – servis u zákazníka do druhého pracovného dňa Odkaz na stránky výrobcu: https://www.dell.com/en-us/shop/desktop-computers/dell-pro-tower-desktop/spd/dell-pro-qct1250-desktop