Popis a parametre
Technické parametre Procesor: Intel® Core™ Ultra 5 236V vPro® (8 jadier, 8 vlákien, až 4,7 GHz, 8 MB cache) Pamäť: 16 GB: LPDDR5x, 8533 MT/s (onboard) Operačný systém: Windows 11 Pro, Copilot+ PC MUI (English, Czech, Hungarian, Polish, Slovak) Kapacita disku: 512 GB, M.2 2230, PCIe Gen4 NVMe, SSD Displej: 13.3", FHD+ dotykový, 1920x1200, 60Hz, IPS, AG, 300 nit, 45% NTSC Grafická karta: Intel Arc Graphics Webkamera: Farebná infračervená kamera 5MP + mikrofón Pripojenie: Intel® Wi-Fi 7 BE201, 2x2, 802.11ax, Bluetooth® 5.4 bezdrôtová karta Batérie a napájanie: 3článková lítium-iónová batéria (55 Wh), Adaptér 65 W (USB-C) Farba: Strieborná (Aluminum) Výbava a príslušenstvo Klávesnica: Podsvietená klávesnica Česká/Slovenská - BEZ numerickej klávesnice Smart Card Reader s NFC: Áno Čítačka odtlačku prsta: Áno Thunderbolt 4: Áno vPro: Áno Ethernetový port RJ-45: Nie WWAN: Nie Konektivita 2x port Thunderbolt 4 s rozhraním DisplayPort v alternatívnom režime / USB Type-C / USB4 / Power Delivery 1x port USB 3.2 Gen 1 s technológiou PowerShare 1x port USB 3.2 1. generácie 1x Univerzálny zvukový port 1x port HDMI 2.1 1x slot pre klinový bezpečnostný zámok Rozmery a hmotnosť Rozmery: Výška: 19,78 mm, Šírka: 300,00 mm, Hĺbka: 215,00 mm Hmotnosť: 1,23 kg Záruka 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service – servis u zákazníka do druhého pracovného dňa Odkaz na stránky výrobcu https://www.dell.com/en-us/shop/dell-laptops/dell-pro-13-plus-laptop-or-2-in-1/spd/dell-pro-pb13250-2-in-1-laptop/gcto_pb3