Procesor: AMD Ryzen 7 PRO 8700GE (8 jadier, 16 vlákien, 3,6/5,1 GHz, 16 MB cache) Pamäť: 16GB (2x 8GB) [DDR5, 4800 MHz, 2 sloty UDIMM, maximálna konfigurácia 64 GB] Operačný systém: Windows 11 Pro Kapacita disku: 512GB SSD TLC Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 780M Graphics Pripojenie: No Wireless LAN Card Farba: ... viac
Skladom > 5 ks
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: i286_SKDEJXGHR
EAN: 5397184978382
Záruka: 36 mes.
Výrobca: DELL PC
Popis a parametre
Procesor: AMD Ryzen 7 PRO 8700GE (8 jadier, 16 vlákien, 3,6/5,1 GHz, 16 MB cache) Pamäť: 16GB (2x 8GB) [DDR5, 4800 MHz, 2 sloty UDIMM, maximálna konfigurácia 64 GB] Operačný systém: Windows 11 Pro Kapacita disku: 512GB SSD TLC Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 780M Graphics Pripojenie: No Wireless LAN Card Farba: Čierna Zdroj: 180 W, Bronze Klávesnica: Dell Wired Keyboard - KB216 - Czech/ Slovak (QWERTZ) - Black Myš: Dell Wired Mouse - MS116 - Black vPro: nie Mechanika: Nie Konektivita Vpredu: 2x USB 2.0 (480 Mbps) with PowerShare ports 1x USB 3.2 Gen 2x1 (5 Gbps) Type-C® port 1x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port 1x universal audio port Vzadu: 2x USB 2.0 (480 Mbps) ports 2x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) ports 1x RJ45 (1 Gbps) Ethernet port 1x HDMI 2.1 (TMDS) port 1x DisplayPort™ 1.4a (HBR3) port Sloty 1x M.2 2230 pre kombinovanú kartu s technológiou Wi-Fi a Bluetooth 1x M.2 2230/2280 pre disk SSD 1x SATA 3.0 pre 3,5" pevný disk 1x SATA 3.0 pre 3,5" pevný disk alebo tenkú optickú jednotku 1x PCIe x16 plnej výšky 2x PCIe x1 plnej výšky Rozmery: Výška: 324,30 mm, Šírka: 154,00 mm, Hĺbka: 293,00 mm Hmotnosť: od: 6 - 6,76 kg Záruka: 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service – servis u zákazníka do druhého pracovného dňa Odkaz na stránky výrobcu: https://www.dell.com/en-us/shop/desktop-computers/dell-pro-tower-desktop/spd/dell-pro-qct1255-desktop